Turnieju o Puchar PFKC Par Mieszanych

Turniej o Puchar PFKC Par Mieszanych to rozgrywki, których zwycięzca uzyska nominację do reprezentacji na World Mixed Doubles Qualification Event 2022, który odbędzie się w dniach 3-7 grudnia 2022 roku w szkockim Aberdeen. Start naszej reprezentacji w WMDQE uzależniony jest od przyjęcia PFKC w poczet członków WCF podczas wrześniowego Kongresu. PFKC zaznacza również, iż w chwili obecnej nie dysponuje żadnymi środkami finansowymi, umożliwiającymi pokrycie wyjazdu reprezentacji na te zawody, co oznacza, iż zwycięzca TP PFKC PM zobowiązany będzie do sfinansowania sobie startu.

Turniej ten stanowi również element kwalifikacji do 1. PLC Par Mieszanych. Preemilinacje i eliminacje do TP PFKC PM odbędą się w dniach 29.09.2022r., zaś finały w dniach 27-30.10.2022r.

Zgłoszenia do TP PFKC PM (do wszystkich etapów tychże rozgrywek) zostały otwarte i potrwają do dnia 29 lipca 2022 roku. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz dostępny pod niżej wskazanym linkiem. Zgłoszenia nadesłane po upływie terminu trafią na listę rezerwową.

Link do zgłoszeń: https://forms.gle/s6pKUmhbqqhG3m3B9

Wszelkie pytania dotyczące rozgrywek opisanych niniejszym komunikatem prosimy kierować na adres: liga@pfkc.pl