Ruszają zgłoszenia do kolejnego sezonu Polskiej Ligi Curlingu!

Rozgrywki PLC w sezonie 2022/2023 odbędą się w kategoriach: kobiet, mężczyzn oraz par mieszanych. Rozgrywki kobiet, podobnie jak w ubiegłym sezonie, odbędą się na dwóch poziomach rozgrywkowych, mężczyzn na czterech poziomach rozgrywkowych, natomiast rozgrywki par mieszanych na dwóch poziomach. PLC Par Mieszanych po raz pierwszy przybierze formę dwóch weekendów ligowych, a oba weekendy odbędą się wiosną.

Zgłoszenia do PLC w kategoriach kobiet i mężczyzn zostały otwarte i potrwają do dnia 29 lipca 2022 roku. Zgłoszenia, jak w latach ubiegłych, przyjmujemy poprzez formularz dostępny pod niżej wskazanym linkiem. Zgłoszenia nadesłane po upływie terminu trafią na listę rezerwową.

Link do zgłoszeń: https://forms.gle/s6pKUmhbqqhG3m3B9

Zgłoszenia do PLC w kategorii par mieszanych zostaną otwarte w grudniu. Jednym z elementów kwalifikacji do PLC par mieszanych będzie ogłoszony Turniej o Puchar PFKC par mieszanych (więcej tutaj).

Wszelkie pytania dotyczące rozgrywek opisanych niniejszym komunikatem, jak również zapytania o szczegóły systemów rozgrywkowych poszczególnych poziomów rozgrywkowych prosimy kierować na adres: liga@pfkc.pl

---

PLC a Turniej o Puchar PFKC Kobiet i Mężczyzn

Tegoroczne rozgrywki PLC kobiet i mężczyzn będą stanowiły część systemu kwalifikacyjnego do Turniejów o Puchar PFKC w tych kategoriach. Szczegóły dotyczące systemów rozgrywkowych i zasad kwalifikacji do TP PFKC Kobiet i Mężczyzn zostaną opublikowane przed zamknięciem zgłoszeń ligowych.