Puchar PFKC: Gliwice Curling Cup III

W dniach 11-13 listopada został rezegrany turniej Gliwice Curling Cup w którym wzięły udział 24 druzyny reprezntujące kluby z całego kraju. Gospodarze nie okazali sie zbyt gościnni zdobywając pierwsze i ostatnie miejsce na podium które zajęło odpowiednio zespoły AZS Gliwice Smok oraz AZS Gliwice Petardy, pomiędzy nimi na drugim miejscu uplasował się drużyna POS Łódź Monkey Man.

Gliwice Curling Cup to w tym roku trzecia odsłona cyklu Pucharu PFKC. Po turnieju w Gliwicach liderem została druzyna POS Łódź Monkey Man, na drugim miejscu znajduje się zwycięzca Gliwice Curling Cup  AZS Gliwice Smok, a na trzeci miejsce spadł dotychczasowy lider i zwycięzca Toruń Curling Cup, drugiej części cyklu, KKC Mistral z Krakowa.

Pełna klasyfikacja Pucharu PFKC znajduje się tutaj.