Karta Zawodnika PFKC

Przygotowaliśmy dla Was w tym roku coś nowego, co mamy nadzieję będzie wpiszę się na stałe w funkcjonowanie polskiego curlingu – Karta Zawodnika PFKC. Celem wprowadzenia Karty jest przede wszystkim dalsza integracja naszego środowiska oraz zebranie jednoznacznych danych, co do liczby zawodników curlingu w Polsce. Nie chcemy popełniać błędów innej organizacji, która wykazywała do Światowej Federacji liczby znacznie zawyżone. Karta też ma umożliwić identyfikację zawodników curlingu i przede wszystkim umożliwienie wprowadzenia systemu korzyści (zniżek, rabatów, ofert specjalnych) dla jej posiadaczy.

Do Waszych Klubów zostały rozesłane wnioski o wydanie Kart. To za pośrednictwem macierzystych Klubów będziecie mogli te karty pozyskać, a później odnawiać. Uwaga – termin nadsyłania wniosków przez kluby członkowskie upływa 25 sierpnia, więc nie traćcie czasu.

Koszt wydania karty to 10 zł (za kartę) oraz 3 zł za naklejkę z hologramem. Naklejka będzie umieszczana na karcie co roku, aby odnowić jej ważność. Jako PFKC nie zarabiamy na tych kartach, a opłata jest potrzebna, aby pokryć koszty wydania kart i druku naklejek oraz całej logistyki związanej z dystrybucją i przekazywaniem kart.

Jeśli macie pytania, piszcie na karta@pfkc.pl.